MENU
O firmie
Aktualności
Park maszynowy
Oferta
Galeria
Cennik
Kontakt


Sonda
Jaka reklama do Ciebie przemawia?
 


O firmie Drukuj Email

PPH "OPTEX" Sp. z o.o.  

 w Lublinie powstała w 1988r. Jesteśmy już 24 lata na rynku, w tym 14 lat działamy w branży reklamowej.

Firma specjalizuje się w działalności usługowej, produkcyjnej i handlowej, szczególnie w branży reklamy wizualnej.

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie produkcji, którego wynikiem jest bogaty asortyment wyrobów wytwarzanych wg własnej technologii.

Zatrudniamy młodych, ambitnych specjalistów, o najwyższych kwalifikacjach, przez co nasze produkty dorównują, a często przewyższają walorami inne dostępne na rynku.

Nasza przestronna oferta pozwala klientowi zaspokoić swoje potrzeby z jednym dostawcą.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre wymagania klienta, mogą aktualnie nie znaleźć potwierdzenia w naszej ofercie. Jesteśmy mobilni i potrafimy solidnie i szybko zareagować na takie potrzeby, przedstawiając stosowne rozwiązanie.

Za cel postawiliśmy sobie spełnienie wymagań i oczekiwań naszych klientów. Wychodząc naprzeciw, jesteśmy gotowi podjąć się każdego zlecenia w zakresie projektowania i wykonawstwa nowych wyrobów.

Spośród innych wyróżnia nas doświadczenie w stałej i kompleksowej obsłudze dużych firm na terenie całego kraju oraz zdobyte w tej dziedzinie bogate doświadczenie.

Poradziliśmy sobie w akcji "zmiany marki" wykonując w krótkim czasie dostawy i wymiany elementów wizualizacji zewnętrznej w ponad 140 obiektach na terenie całego kraju.

Sama Nasza oferta obejmuje trzy piony produktów, a więc wszystko co na zewnątrz, do wewnątrz i do handlu. Szczegóły oferty poznacie Państwo wchodząc do odpowiedniej zakładki MENU.
 
Designed by webExperts | Wszelkie Prawa Zastrzeżone © OPTEX 2007